Obchodní podmínky, Elegantní dámské prádlo

Pradlo-glamour.cz

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro koncové zákazníky www.pradlo-glamour.cz

Internetový obchod www.pradlo-glamour.cz provozuje:
Jan Ryšavý, Bochovská 560/15, 158 00, Praha 5-Jinonice.
IČO: 49344331

Provozovatel obchodu je veden v evidenci Úřadu městské části Praha 5

Tel.: +420 604 750 648  (Po - Pá: 10 - 17h)
Bankovní spojení - 2900133254/2010 (FIO Banka)

Všechny ceny produktů na stránkách www. pradlo-glamour.cz  jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty. Základní sazba DPH činí 21%.

Vymezení pojmů

Spotřebitelská smlouva - smlouva kupní, o dílo, případně jiné smlouvy dle občanského zákoníku, pokud smluvními stranami jsou na jedné straně spotřebitel a na druhé straně dodavatel resp. prodávající.

Dodavatel/prodávající - je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti. Je to podnikatel, který přímo nebo prostřednictvím jiných podnikatelů dodal kupujícímu výrobky.

Spotřebitel - je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti. Je to fyzická či právnická osoba, která nakupuje výrobky nebo užívá služby za jiným účelem než pro podnikání s těmito výrobky nebo službami.

Objednávka

Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil a souhlasí s těmito obchodními podmínkami i s reklamačním řádem. Po provedení objednávky obdržíte na Váš email (uvedený v objednávce) oznámení o přijetí Vaší objednávky. Tento okamžik je momentem uzavření kupní smlouvy. V případě, že v tomto oznámení naleznete nějaké nesrovnalosti, okamžitě nás kontaktujte na telefonicky na tel. č. 604 750 648 (Po-Pá 10:00-17:00). Do 24 hod v pracovní dny je odeslán email o předpokládané době dodání zboží na Vaši elektronickou adresu zadanou v registračním formuláři.